SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Stop 12354261
nr 1235 4261
Stop
ILH, "Svenskt Tenn". Höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:20:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Firma Svenskt Tenn